Сьогодення виокремило нагальну необхідність у відродженні духовності, історичної пам’яті. Краєзнавству належить виняткове місце у процесі вивчення і збереженні культурних традицій.
Народознавча подорож, якою повела осіннім сонячним днем користувачів бібліотеки-філії №5 Катерина Штепа, привернула увагу до особливостей та цікавинок історії нашої Батьківщини.
Осінь – час, коли дні стають коротшими і в оселях починають користуватися штучним освітленням. З цією подією пов’язане відзначення прадавнього «Весілля свічки» - свята вшанування вогню, що припадає на осіннє рівнодення. З великою цікавістю присутні подивилися відеоряд про дійство «Весілля свічки» та поринули в історію прадідівських традицій.

Пані Катерина цікава людина, яка щедро ділиться знаннями і досвідом з нами-переселенцями і це радує. Переселенці із Харкова, Донецька.
ВідповістиВидалити