Історії про відомих людей з дислексію зможуть допомогти в розумінні проблеми та у вирішенні питання, як з нею впоратися. Ймовірно існує зв'язок між дислексію та творчими здібностями. Багато хто з вас не вірить, але деякі з найвидатніших людей в історії, які змінили життя людства, мали таку особливість. Сьогодні цю проблему називають специфічними труднощами у навчанні. Але людина з дислексію не є нерозумною, більш того, вона буває значно розумніша за інших.
Дислексія – це не хвороба, а лише проблема з читанням, пов'язана з особливою роботою мозку. На думку деяких учених , можливо, саме ця особливість дозволяє людям з дислексію подивитись на світ з іншого боку.
Люди з дислексією все сприймають, але роблять це по-іншому. Генії , з такою проблемою, подолали всі перешкоди і здійснили свої мрії та бажання. Унікальністю кожного героя є те, що головним чинником розвитку став потенціал їхніх можливостей. Також важливим моментом для роздумів є той факт, що великі винаходи і відкриття геніїв не завжди були тісно пов’язані з галуззю де вони здобували освіту.
Деякі з героїв книги Р.Гренчі та Д.Дзаноні жили багато століть тому, інші – не так давно. Більшість з них американці, тому що проблему дислексії найбільше описували саме в Америці, де вже багато років вивчають цю тему.
У чому ж секрет цих людей? Ці люди проявили надзвичайну цілеспрямованість і наполегливість у тому,що вони робили, і задіяли всю свою уяву, що є однією з найголовніших якостей творчих людей.
Ось один із прикладів. Гелен Тоссінг - дитячий кардіолог, перша жінка, яка стала президентом Американської асоціації кардіологів. Народилася Гелен у 1948 році у США, завжди мала погані оцінки у табелі, навчилась краще читати тільки в коледжі. Але це не завадило Г.Тоссінг отримати диплом лікаря. Спеціалізацією вона обрала дитячу кардіологію, незважаючи на те, що вона майже повністю втратила слух. Серця своїх маленьких пацієнтів Гелен «слухала пальцями». Ця її особливість у поєднанні з відмінним знанням анатомії дозволяла їй відтворити дуже чітке і детальне уявлення про серця маленьких пацієнтів. Вона досліджувала та лікувала дітей з вадами серця. А в 1944 році американський хірург Альфред Блелок разом з дитячим кардіологом Г. Тоссінг провели першу у світі паліативну кардіохірургічну операцію. І сьогодні в університеті Гопкінса діє Центр дитячої кардіології, названий на її честь.
Ще багато таких прикладів наведено у цій книзі, серед них є: учені , художники , письменники, музиканти, актори, спортсмени, політики та інші.
Прочитавши про цих видатних людей, дослідивши їхній особистий та професійний шлях, ви отримаєте додатковий поштовх, щоб «зруйнувати стіну сумнівів та відкрити самих себе».
Немає коментарів:
Дописати коментар